Projekty

Testery szczelności

Lean Manufacturing

POKA-YOKE

Urządzenia pomiarowe

Testery produkcyjne

Stanowiska targowe


Nasz dział konstrukcyjny korzysta z jednego z najnowocześniejszych programów CAD/CAM Creo firmy PTC, który daje ogromne możliwości modelowania bryłowego i powierzchniowego. Program pozwala na realizację bardzo złożonych projektów, a także umożliwia wymianę plików z innymi programami inżynierskimi. Dzięki temu możemy wykorzystać pliki klientów, co jest szczególnie ważne przy projektowaniu urządzeń pomiarowych lub montażowych.

W budowanych przez naszą firmę systemach automatyki integrujemy komponenty róznych producentów, w zalezności od wymagań i specyfikacji dostarczonej przez klienta.


Pracujemy ze znanymi markami jak SIEMENS ®, FESTO ®, PANASONIC ®, SICK ® czy OMRON ®. W naszej ofercie klienci wymagający rozwiązań "cost effective" znajdą sprawdzone i potwierdzone wieloletnią praktyką elementy, które są konkurencyjne cenowo, a jednocześnie zachowują wysokie standardy przemysłowe. Dla Państwa wygody większość wykonanych przez nas urządzeń sterowana jest przy urzyciu Paneli Dotykowych (HMI) co zdecydowanie upraszcza ich obsługę, staje się ona bardzo intuicyjna. Panel dotykowy może odwoływać się do instrukcji montażu produktu, instrukcji testu bądź bazy rysunków na zewnętrznym serwerze, dzięki połączeniu on-line, wszystkie odwołania mogą być modyfikowane bez udziału programisty - automatyka.